Inzerce   Prodej prosperující zubní ordinace

Prodej prosperující zubní ordinace

Prodám zubní ord. forma s.r.o.,smlouvy s pojišťovnami,kompletně a kvalitně vybavená, není nutná žádná nová investice,vlastní malá zubní laboratoř-lze využít i jako další ordinaci nebo pro zubní hygienu-vlastní vchod.Ordinace je jižně od Plzně cca 20 km, velmi dobrá autobus.i vlak.doprava, autem cca 20 min, parkoviště před budovou, v místě školka,škola,v budově i praktický lékař,gynekolog, dětské,lékárna.Možná je i spolupráce zkušeného lékaře pro začínajícího stomatologa. Vhodné jak samosttně,tak pro partnery i kamarády. Cena dohodou.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodej prosperující zubní ordinace
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 14. 1. 2022
Platnost do: 15. 3. 2022

Lokalita: Chotěšov u Plzně
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: +420605265226
protetik.dent@seznam.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 1431x
zobrazen detail: 11x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web