Inzerce   Zubní souprava Diplomat

Zubní souprava Diplomat

Zubní souprava Diplomat
Nabízíme zubní soupravu Diplomat z roku 2012 v provozu od 2013. Chirana-Dental, typ DE20, DL210 spodní vedení hadic. Nový separátor Metasys 11/2021. Celkově souprava ve velmi dobrém stavu. Nástroje stříkačka, 2x mikromotor, UOZK a turbínová hadice. K demontáži 2/2022. Drobný defekt na čalounění, možné dodat s novým čalouněním za příplatek.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní souprava Diplomat
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 21. 12. 2021
Platnost do: 19. 2. 2022

Lokalita: Brno
Cena: 110000
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 39928x
zobrazen detail: 148x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web