Inzerce   Prodám Sirona C8

Prodám Sirona C8

Prodám Sirona C8
Nabízíme Sironu C8 z roku 2009, v provozu od 2010. Aktuálně v roce 2021 nový separátor amg, nový mikromotor, nová stříkačka. V roce 2020 výměna prvního mikromotoru. Osazení nástroji stříkačka-mikromotor univerzální-mikromotor Sirona červený-turbínová hadice- UOZK +4 hroty. Ke křeslu i druhé červené kolénko po repasu. Čalounění bez vad. K dodání únor 2022. Zajistíme přepravu a montáž.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodám Sirona C8
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 21. 12. 2021
Platnost do: 19. 2. 2022

Lokalita: Brno
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 38623x
zobrazen detail: 147x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web