Inzerce   Nabízíme A-DEC 500

Nabízíme A-DEC 500

Nabízíme A-DEC 500
Nabízíme zubní soupravu A-DEC 500. Možnost dodání hned. V dobrém stavu. Po kontrole a opravách, včetně revize a pbtk. Výbava stříkačka, UOZK EMS, mikromotor BienAir, vzduchový mikromotor, turbínová hadice. Separátor amalgámu Dürr CAS1. Včetně židle. Možné dodání včetně kompresoru a sání.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Nabízíme A-DEC 500
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 23. 11. 2021
Platnost do: 24. 1. 2022

Lokalita: Praha
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 8578x
zobrazen detail: 62x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web