Inzerce   Prodam ordinaci Praha 7

Prodam ordinaci Praha 7

Prodam ordinaci Praha 7
Prodám/přenechám zavedenou stomatologickou ordinaci v u metra nádraží Holešovice, v blízkostí 2 tramvajové zastávky. Ordinace se skládá z 4 místnosti, celkem cca 70m2 po celkové rekonstrukci . Ordinace je moderně zařízená (mikroskop, io skener, OPG, rtg), vybavení je rok staré. Pacienti jsou zvyklí na moderní péči a platí všechny zákroky, nadprůměrný měsíční obrat. Samozřejmostí jsou smlouvy s 5,-ti zdravotními pojišťovnami. V budově jsou volné prostory v případě rozšíření ordinace. Důvod prodeje – stěhovaní do zahraničí.V případě zajmu kontaktuje na dentordinace@gmail.com

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodam ordinaci Praha 7
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 14. 11. 2021
Platnost do: 13. 1. 2022

Lokalita: Praha 7
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 14477x
zobrazen detail: 98x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web