Inzerce   Prodám Cerec AC Omnicam

Prodám Cerec AC Omnicam

Prodám Cerec AC Omnicam
Prodám Cerec AC Omnicam , v dobrém stavu. Software cerec 4.4 a cerec connect 4.6 Pořízen koncem roku 2015 v provozu od roku 2017. Důvod prodeje přechod na Primescan. Bližší informace tel. 736701643 nebo e mailem waskastefanyk@seznam.cz.
Cena 275 000 Kč

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodám Cerec AC Omnicam
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 14. 11. 2021
Platnost do: 13. 1. 2022

Lokalita: Praha 5
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 14507x
zobrazen detail: 58x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web