Inzerce   OPG NewTom GiANO, r.v. 2014

OPG NewTom GiANO, r.v. 2014

OPG NewTom GiANO, r.v. 2014
Dobrý den, nabízíme OPG NewTom GiANO, rok výroby: 2014, přístroj upgradovatelný na 3D i o CEPH rameno, stav: bezvadný, k dispozici: leden - únor 2022, důvod prodeje: koupě nového CBCT NewTom. Náhradní díly dostupné přímo u výrobce, servis u firmy CAMOSCI, instalace s novým softwarem NNT s neomezeným počtem licencí. V případě zájmu o podrobnosti a snímky nás kontaktujte, cena dohodou. Přejeme Vám hezký den.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

OPG NewTom GiANO, r.v. 2014
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 2. 11. 2021
Platnost do: 1. 1. 2022

Lokalita: Praha
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 14309x
zobrazen detail: 75x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web