Inzerce   RTG - CBCT New Tom Giano

RTG - CBCT New Tom Giano

RTG - CBCT New Tom Giano
Prodám CBCT New Tom Giano, stáří 6let, v perfektním stavu, s veškerou dokumentací. Důvodem je ukončení činnosti společnosti. Cena 480 000,- Kč včetně počítače, softwaru, dopravy, instalace a zaškolení personálu. Více na doktor@dentomanek.cz, tel. +420 775 140 575.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

RTG - CBCT New Tom Giano
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 14. 10. 2021
Platnost do: 13. 12. 2021

Lokalita: Praha 10
Cena: 480 000
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 19558x
zobrazen detail: 119x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web