Inzerce   PRODEJ ZUBNÍ ORDINACE PRAHA 9

PRODEJ ZUBNÍ ORDINACE PRAHA 9

Nabízíme k prodeji kompletně zařízenou zubní ordinaci na poliklinice Praha 9 v blízkosti metra Rajská Zahrada, kterou je možné rozšířit o další ordinaci nebo zázemí pracoviště. Ordinace disponuje smlouvami se všemi hlavními ZP a klienty (cca 1500). Cena dohodou. Více informací prostřednictvím emailu.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

PRODEJ ZUBNÍ ORDINACE PRAHA 9
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 22. 9. 2021
Platnost do: 21. 11. 2021

Lokalita: Praha 9
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 17028x
zobrazen detail: 178x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web