Inzerce   Pronájem

Pronájem

Pronájem
Potřebujete změnu? Hledáte něco nového a nevíte kam jít? Možná právě pro Vás je tento inzerát.
Nabízíme Vám novou příležitost přijít právě k nám do jižních Čech – Jindřichova Hradce. Jednou z činností naší firmy byl provoz zubní ordinace (my sami nejsme lékaři, zubní lékař byl náš zaměstnanec). Jde o 7 let zavedenou zubní ordinaci bez smluvních pojišťoven se spoustou pacientů, kteří čekají zrovna na Vás. Situace s přibíráním nových pacientů v našem kraji je velmi špatná. Nikdo už dlouhodobě pacienty nepřibírá a pojišťovna proto posílala dosud pacienty k nám. Můžete tedy přebrat praxi bez pojišťoven, nebo o pojišťovnu zažádat. Máme kompletně vybavenou ordinaci včetně OPG, RTG. Ordinace by mohly být k dispozici i 2. Můžeme nabídnout i recepční, ale není podmínkou. Jsme ochotni domluvit se na nájmu s naším zařízením, nebo i bez něj. Chybíte už pouze Vy. V místě pracoviště také nabízíme zrekonstruovaný byt 2+1. Zaujal Vás náš inzerát? Podrobnosti domluvíme. Pište na e-mail: martinl6564@gmail.com.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Pronájem
Prodej/Pronájem praxe - ordinace
Vloženo: 4. 4. 2021
Platnost do: 4. 6. 2021

Lokalita: Jindřichův Hradec
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 11123x
zobrazen detail: 54x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM