Inzerce   Zubní ordinace- Praha 5 Anděl

Zubní ordinace- Praha 5 Anděl

Zubní ordinace- Praha 5 Anděl
Přenechám za výhodnou cenu vybavenou zubní ordinaci - zavedenou (35 let budovaná dospělá klientela. ) v Praze 5 (Anděl) umístěnou v budově polikliniky. Ordinace v provozu, smlouvy s poj. 111, 201, 207 a 211. Stálá klientela. formou s. r. o. Více informací tel. nebo e-mailem.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Zubní ordinace- Praha 5 Anděl
Prodej/Pronájem praxe - ordinace
Vloženo: 2. 1. 2022
Platnost do: 3. 3. 2022

Lokalita: Praha 5 - Smíchov
Cena: 690000
Kontakt zadavatele inzerátu:
Andelzubni@post.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 40504x
zobrazen detail: 249x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web