Inzerce   Prodej stomatologické ordinace

Prodej stomatologické ordinace

Prodej stomatologické ordinace
Prostřednictvím M & M Realit prodávám stomatologickou ordinaci v centru města Dubí u Teplic. Ordinace se prodává s domem jako celek. Popis domu: suterén – sauna, společenská místnost, soc. zař., dílna, v přízemí nebytové prostory s možností využití na lékařské zařízení, v prvním patře zařízená stomatologická ordinace se zázemím, v provozu s velkou klientelou a dvě kanceláře, ve druhém patře 1+1, garsoniéra a dvě místnosti jako sklad a archiv. Za objektem možnost parkování pro šest aut a garáž pro dvě auta. Využitelná plocha domu je 432 m2, stav nemovitosti velmi dobrý. Bližší informace nebo případnou prohlídku v RK p. Černý tel. 774 556 847, nebo přímo u MUDr. Alena Márová tel. 736 629 206. RK je schopna pomoci s financováním.
Konečná cena včetně služeb realitní kanceláře je 5.200.000,-Kč

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodej stomatologické ordinace
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 15. 1. 2020
Platnost do: 15. 3. 2020

Lokalita: Dubí u Teplic
Cena: 5.200.000 Kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 23219x
zobrazen detail: 205x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM