Inzerce   Přenechání zavedené kliniky

Přenechání zavedené kliniky

Přenecháme za odstupné zavedenou malou kliniku v širším centru Prahy. Klinika má 2 plně vybavené ordinace novými soupravami Kavo Estetica E50 Life, které jsou vybavené intraorálními RTG. Celková plocha včetně malého zázemí pro zaměstnance je 56 m2. Menší ordinace je dále vybavena EMS. Dále je možné přenechat včetně s.r.o. a všemi pacienty (cca 3500).

Kontakt prenechanikliniky@centrum.cz, 720 522 722, 724 810 222

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Přenechání zavedené kliniky
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 9. 1. 2022
Platnost do: 10. 3. 2022

Lokalita: Praha 7
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: +420 724 810 222
prenechanikliniky@centrum.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 7761x
zobrazen detail: 54x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web