Inzerce   Dentální odsávačka ASPINA

Dentální odsávačka ASPINA

Dentální odsávačka ASPINA
Dentální odsávačka ASPINA
mobilní zařízení - vhodné ke stomatologickým soupravám, které nejsou vybavené odsávacím zařízením a odlučuvačem; pro potřeby stomatologické praxe k odsávaní, odlučování a zachycování odpadu do vestavené separační nádoby; jednoduchý transport mezi pracovními místy, uplatnění především tam, kde není možnost připojení na rozvod kanalizace
zakoupená nová v r. 2016, nepoužívaná
výrobce Ekom Piešťany
výr. číslo 05638-02-2016

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Dentální odsávačka ASPINA
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 6. 1. 2022
Platnost do: 7. 3. 2022

Lokalita: Chrudim
Cena: 25 000 kč
Kontakt zadavatele inzerátu:
Monika Zeithamlová
Tel.: +420731834009
zeithamlova.monik@gmail.com
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 11363x
zobrazen detail: 37x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web