Inzerce   Prodám OMS Linea Patavium

Prodám OMS Linea Patavium

Prodám OMS Linea Patavium
Nabízíme OMS Linea Patavium, z roku 2013. Metasys separátor se dělal nedávno nový. Křeslo starší, nutné nové čalounění. Nástroje stříkačka, 2x světelný mikromotor BienAir MC2 Isolite, UOZK EMS. Přípojky pro externí přístroje v noze křesla tj. EMS Master. K odběru koncem 2/2022.

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodám OMS Linea Patavium
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 25. 11. 2021
Platnost do: 24. 1. 2022

Lokalita: Brno
Cena: Dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Tel.: 776273319
vaclavfrana@email.cz
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 23921x
zobrazen detail: 90x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web