Inzerce   Prodej ordinace

Prodej ordinace

Nabízím k převzetí zavedenou, plně vybavenou ordinaci v Neratovicích, Středočeský kraj. Smlouvy s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 209 a 211. Zavedená klientela, v kartotéce cca 3.000 pacientů. Ordinace cca 25 m2, čekárna, WC, kuchyňka, vybavení ordinace včetně RTG, RVG, strojové endodoncie, klimatizace. Výborná dopravní dostupnost cca 20 km od Prahy, možnost parkování na přilehlém parkovišti. Zvýšené přízemí, v nájemním vztahu, klidné prostředí s okny do zahrady. Důvodem je odchod do důchodu. Cena dohodou. Prosím kontaktuje mne na uvedených kontaktech.
praxezubni@seznam.cz
tel: 723361790

Pokud zadavatel inzerátu z důvodu ochrany soukromí nezveřejní své kontaktní údaje, použijte k odpovědi na inzerát tento formulář. Text bude doručen na jeho e-mail.
Aby Vám mohl zadavatel odpovědět, uveďte prosím svůj e-mail nebo telefonní číslo.

Prodej ordinace
Prodám/Koupím - ordinace
Vloženo: 19. 10. 2021
Platnost do: 18. 12. 2021

Lokalita: Neratovice
Cena: dohodou
Kontakt zadavatele inzerátu:
Zadavatel inzerátu si nepřeje zveřejnit svůj kontakt. Použijte odpovědní formulář.
Sdílejte s přáteli  

zobrazeno celkem: 20413x
zobrazen detail: 86x

Tento web používá k optimalizaci služeb soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím těchto souborů. Více informací >

ROZUMÍM

Tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve zdravotnictví ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a současně, že jste si vědom(a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými pro případ, že odborníkem ve zdravotnictví nejste.

Potvrzuji, že splňuji podmínky vstupu na web